SIK SORULAN SORULAR

Aşağıda, müşterilerimizin satın alma öncesi genellikle cevabını öğrenmek istedikleri bazı sorular bulunmaktadır.
Bunların dışında merak ettikleriniz için, lütfen iletisim@insigneart.com.tr adresine e-posta gönderin.

Yardım mı lazım?

Eğer hemen yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir sorununuz veya sorunuz varsa, aşağıdaki düğmeye tıklayarak bir Müşteri Hizmetleri temsilcisiyle canlı sohbet edebilirsiniz.

Eğer müsait değilsek, bize bir e-posta gönderin ve en geç 12 saat içinde size dönüş yapalım!

SSS

Tüm ürünlerimizde son teknoloji sistemler kullanmaktayız. Tüm baskılarımızı dünyanın en iyi baskı makinesi olarak bilinen Alman Durst marka makineler ile yapmakta ve asla orijinal mürekkepler dışında bir ürün kulanmamaktayız. İngiltere’de üretilen orijinal Durst mürekkepler güneş ışınlarına en dayanıklı mürekkeplerdir. Piyasadaki diğer ürünlerin kısa sürede renginin solmasının sebebi kalitesiz uzak doğu menşeli mürekkepler kullanılmasıdır. Üretimimizde kalitesiz ürünlere asla yer yoktur. Bu sebeple renk solması müşterilerimizin asla dert etmeyeceği bir konudur.
Hayır, baskılarımızda renk farklılığı olmaz; yalnızca küçük ton farklılıkları olabilir. Bunun sebebi ürünlerin görüntülendiği ekranların markası, renk ayarları, beyaz dengesi vb. gibi unsurlardır. Ekranda görünene en yakın baskıyı yakalamak için özel renk profilleri ve özel ekranlar kullanmaktayız.
Elbette. Kişiye özel baskılı ürünler hariç, satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde kolayca iade edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim ya da iade formu doldurmaktır. Arkadaşlarımız sizi iade süreci ile ilgili yönlendireceklerdir. İadenin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve montajının yapılmamış olması gerekmektedir. Montaj aparatları üründen ayrılmış ürünler kullanılmış kabul edilmekte ve iadesi kabul edilmemektedir. Keyfi iadelerde iade tutarı, iade kargo ücreti toplam tutardan düşüldükten sonra hesaplanmaktadır. Uygulanacak kesinti tutarı iade başvurusu yapıldığında bildirilecektir.

Insigne cam tablolar temper işlemi uygulanarak mukavemeti arttırılmış camlara direkt UV baskı yapılarak hazırlanır. Insigne cam tablolar özel asma aparatı tasarımı sayesinde standart tablolardan çok daha güvenlidir. Doğru monte edilmiş insigne cam tabloların depremde, ufak çarpmalar sonucunda ya da kazara duvardan düşme ihtimali yoktur:

Insigne cam tablolar temperli olduğu için normal camlara göre çok daha dayanıklıdır. Bunun yanında cam tablolarımız özel korumalı kutusunda köşe koruma aparatları ile kargoya verilmektedir. Tüm bunlara rağmen satın aldığınız ürün kargoda herhangi bir zarar görürse sizi süreçlerle yormadan hemen yeni ürün gönderimi sağlıyoruz.

Türkiye'nin en gelişmiş kişiye özel tablo oluşturma modülü ile kolayca kendi tablonuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz "Foto Kolaj" seçeneği ile birden çok görseli tek bir cam tablo halinde de sipariş verebilirsiniz.

Sisteme yüklediğiniz ya da bizimle mail üzerinden paylaştığınız size ait tüm görseller yeniden basılma olasılığına karşı (ürünün kargoda zarar görmesi, hatalı üretim yapılması vb. sebeplerden dolayı) 1 ay süre ile kendi sunucularımızda saklanır ve bu süre sonunda kalıcı olarak silinir. Size ait görseller hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanılmaz ve 3. taraflar ile paylaşılmaz.

Bu sorunun cevabı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Stickershop’ta bulunan ürünlerin tamamı Türkiye’de ve Dekor Sanat tesislerinde üretilmektedir. Stickershop ürünlerinin en büyük özelliği üretimlerinde yüksek teknolojili makinelerin kullanılmasıdır. Bu sayede hızlı ve kusursuz üretim yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz kargolanmadan önce kalite kontrol aşamasından geçer ve yalnızca onay alan ürünler müşterilerimize gönderilir.
Tablonuzu web sitemizde gösterilenden farklı bir yönde asmak istiyorsanız sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçip istemiş olduğunuz yön bilgisini paylaşmalısınız. Üretim istediğiniz yönde yapılacak ve o şekilde gönderilecektir. Hazırlanmış bir üründe yön değişimi yapılması mümkün değildir.
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Destek